looflighter_5

LOOFTLIGHTER

65.00 € vrátane DPH

Originálny Looftlighter je švédsky ekologický objav, ktorý eliminuje potrebu používať tekutý podpaľovač, tuhý podpaľovač (koncentrovanejšiu verziu kvapaliny) a ďalšie druhy škodlivých chemikálií pri odpaľovaní dreveného uhlia v grile alebo zakladaní ohňa v kozube.

Návod na stiahnutie 

Urýchlenie grilovania
Ak chcete začať grilovať hneď, používajte Looftlighter niekoľko minút, a uhlie zbelie oveľa rýchlejšie. Teraz môžete začať s grilovaním!

Zapálenie ohniska alebo kozubu
Skontrolujte, či je otvorený dymovod. Najväčšie polená rozložte dovnútra a najmenšie zvonka. K menším polienkam priložte pokrčený papier.
Ohnisko alebo kozub zapáľte tak, že sa dotknete papiera alebo dreva a stlačíte tlačidlo.
Ak sa objaví žiara alebo plamene, LOOFTLIGHTER ODTIAHNITE do vzdialenosti aspoň 20 cm. Ešte aspoň ďalších 60 sekúnd smerujte Looftlighterom na rovnaké miesto.

Vyčistenie a odloženie
Vždy skontrolujte, či je prívod aj vývod vzduchu čistý a či sa na nich nenachádzajú zvyšky. V prípade potreby vyutierajte vlhkou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá. Počkajte, kým Looftlighter nevychladne, a zaveste ho na stenu na suchom mieste alebo ho položte na kovový podstavec.

Názorné ukážky najdete na týchto YouTube videach:

Technické špecifikácie
Napájanie: 230 V/50 Hz
Príkon: 1 800 W
Teplota: 600 °C
Prietok vzduchu: 500 l/min
Dĺžka kábla: 3 m


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/5/0/503c9db8-a856-41a8-bf78-7ee69082f196/konvektory.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 17
Kategórie:
[vartable]

Kontaktujte nás

Please fill out the enquiry form and we"ll get back to you soon